Copy
Palume tasuda 2014a. liikmemaks!
Tuletame meelde et EPL liikmemaks tasutakse enne kevadist üldkoosolekut, mis on planeeritud aprilli lõpuks. Oma liikmemaksu laekumist näed SIIT.
Liikmemaksu suurus ei ole muutunud.
Eraisiku tasu koos purjenumbri ehk võistluslitsensiga on 25 EUR, ilma numbrita 15 EUR.
Noorte, alla 19a. liikmemaksu suurus on 15 EUR (koos numbriga).
Kui soovid EPL liige olla läbi kooli või klubi, mis ise on juba EPL liige, siis kehtib Sulle 5 EUR soodustus. Sellega kaasneb võimalus vormistada tagasivõtmatu volitus, millega usaldad liikme hääleõiguse klubi esindajale.
MTÜ Eesti Purjelaualiit a/a 221011060355
Selgitusse palun märkida liikme nimi kelle eest tasutakse.

Technod koolilastele - toetus noortespordi arengusse jätkub!
Vastava info avaldasime juba paari nädala eest, aga tänaseks on toetuse tingimused veidi laienenud ja täpsustunud. 
Eesti Purjelaualiit toetab surfikooli noori uute Techno 293 ja RS:X 8,5 komplektide soetamisel 250 EUR-ga. Samade komplektide (Techno 293 ja ka RS:X 8,5) üksiku uue taglase (sis. puri, mast, poom) või uue laua ostu korral on toetuse suurus 100 eur. Küsimuste korral saab infot koolidest ja klubidest, või otse purjelaualiidust. info@purjelaualiit.ee


Võistluskalender on valmimas.
2014 surfikalender on erakordselt tihe. Surfiüritusi jagub pea igaks nädalavahetuseks. Selles kalendrivaates on kuvatud ka planeeritavad võistlused (heledas kirjas). Harrastajate sari on tavapäraselt 4 etapiline. Uudiseks on loheklassi lisandumine. Sarja juhend on SIIN.
7.-8. juuni Bacardi Fun 1.etapp - Varbla Rannaküla
26.-27. juuli Bacardi Fun 2.etapp - Eru laht
9.-10. august Bacardi Fun 3.etapp - Hiiumaa
6.-7. september Bacardi Fun 4.etapp - koht lahtine

EJL karikasarja etappide toimumisajad:
13.-15. juuni Eesti Balti Karikas – Techno 293, RS:X, Formula, Formula Kite. Balti karika raames osaleb võistlusel ka raceboardi klass.
15.-17. august Saaremaa karikavõistlused – Techno 293, RS:X, Formula, Formula Kite; Eesti MV klassides Techno 293, RS:X, Formula
26.-28. september Tallinna Nädala regatt - Techno 293, RS:X, Formula, Formula Kite;

Ilmselt märkasite, et formula klass osaleb Eesti Jahtklubide Liidu karikasarjas kõigil kolmel purjelaua etapil. 2014 Formula Eesti meistrivõistlused piirduvad seekord ühe etapiga, mis peetakse Saaremaa karikavõistluste raames koos teiste purjelauaklassidega. EJL karikasarja juhend on SIIN.

Ajakirja Surf 2014 koostamine on täies hoos.
Ajakiri ilmub jälle kord koostöös Eesti Lohesurfiliiduga, seega lugemist peaks jaguma kogu surfiperele. Kui soovid ettevõtmises kaasa lüüa, sul on olemas sobiv kirjatükk või hea idee, siis palun kontakteeruda ajakirja koostajaga - Krista Karik. Reklaamimüügi küsimustega tegeleb samuti Krista. Hinnad on soodsad!


Edasi palun lugeda laupäeval, 8 märtsil.

Head Naistepäeva!
Copyright © 2014 Eesti Purjelaualiit, Kõik õigused kaitstud.