Copy

Aitäh kõigile talgulistele!

Koristustöid tehti igal pool - koolides, klubides või siis oma kodurannas. Meid oli palju ja suur töö sai tehtud.
Eestimaa puhtad rannad ja uhked klubid on avatud ning ootavad meid!

Slaalomi Eesti meistrivõistlused toimuvad 10.-11.mai!

Juba sel nädalavahetusel toimuvad Slaalomi Eesti meistrivõistlused, seekord koos lohedega. Lohedele on võistluse nimi karikavõistluste 1.etapp. Võistlus saab olema põnev nii osalejatele kui pealtvaatjatele.

Võistluskohaks on planeeritud Tallinnvõi või Saaremaa, sõltub prognoosist. Täpsem teade ja võistluse asukoht antakse teada hiljemalt neljapäeval 8. mail kell 12.

Võistlusteade on SIIN.
Eelregistreerumine on avatud SIIN.

Slaalomist veel:
MM-i saab jälgida selle nädala jooksul siit: http://azoreangateway.com/index.php/en/ifcaen
Defi Wind 2014 info leiab siit: http://www.windmag.com/defi-wind


 

Lainesõidu info avaldatakse peagi.

Hetkel mõned valminud dokumendid:
Meistrivõistluste juhend (NoR) on SIIN.
B-liiga võistlusjuhend on SIIN.
Kõige värskem info on ilmselt FB lehel.Liidu kalendri lehele lisasime mõned lingid.

Liidu kalendri lehe alumisse ossa lisasime tähtsamate rahvusvaheliste võistluskalendrite lingid. Sealt leiab ka naabrite - Soome, Läti ja Leedu 2014 kalendrite lingid. (Leedu oma aktiviseerub ehk suvepoole.) Lisaks mõned lohe sarjade lingid.
Rahvusvahelised kalendrid on nüüd ehk pisut lihtsamini leitavad.

EJL kindlustuse pakkumine 2014-2015.

EJL-i poolt kindlustuse pakkumise eesmärgiks on võimaldada meie liikmetele turuhinnast paremat kindlustuse maksumust. Eelmisel aastal alustatud kindlustuspoliisi aastane periood saab täis 30. mail. Alates 1. juunist on plaanis alustada uue aastase poliisiga. Kõigi kindlustuste kehtivuspiirkond on Euroopa, võimalusega laiendada piirkonda üksikute regattide jaoks lisatasu eest.
 
Kindlustuse liigid:
 
1. võistluspaadi- või purjelaua vastutuskindlustus
poliis limiidiga 50 000 eurot maksab 19,2 eurot
poliis limiidiga 1 milj. eurot maksab 45,2 eurot
poliis limiidiga 1,5 milj. eurot maksab 70,2 eurot
omavastutus on 10%, kuid minimaalselt 200 eurot juhtumi kohta. 
 
2. võistluspaadi- või purjelaua (v.a. Formula) kaskokindlustus
maksumus on 0,65% kindlustusväärtusest
omavastutus on 200 eurot juhtumi kohta.
 
3. treeneripaadi vastutus- ja kaskokindlustus
Antud kindlustuse hind selgub peale huviliste arvu teadasaamist 12. mail. Treeneripaatide all on mõeldud klubides treeningtööks kasutatavaid mootorpaate. 

EJL kindlustusega liitumiseks täitke avalduse failis kindlustust soovivate aluste (purjelaud, kaater) vastavad lahtrid ja palun saatke avaldus oma klubile, treenerile või purjelaualiidule. Avalduse failis on kolm lehte: võistluspaadi vastutuskindlustus, võistluspaadi kaskokindlustus, treeneripaadi vastutus- ja kaskokindlustus.
Klubid või alaliit edastavad nimekirjad hiljemalt 12. maiks EJL-le.
 
Kindlustusnõue on EJL karikavõistlustel, paljudel Eesti meistrivõistlustel ja enamus rahvusvahelistel regattidel. Küsimuste korral palun võtke ühendust oma klubi, treeneri või purjelaualiiduga. info@purjelaualiit.ee

On ka teisi kindlustuse sõlmimise võimalusi, näiteks SIIN. Seda saab sõlmida "onlines" ja hakkab kehtima kohe. Küll aga tasuks lugeda lepingu lõpetamise tingimusi!
 

Surfilaagris esineb Super Hot Cosmos Blues.

Meil on hea meel esimesena tervitada Surfilaagris Eesti värskeimat ja kuumeimat komeeti, kes hiljuti popmuusika taevasse sööstnud – Super Hot Cosmos Blues Band!

Testerooniga laetud band sai kõige kiitvamaid arvustusi Tõnis Mäelt ja paljudelt teistelt muusikaprofessionaalidelt, jäädes Eesti Laulul napilt teiseks.

Jälgi bändi tegemisi Facebookis


 

Jäiselt mahlane Frankie Animal Surfilaagris!

Frankie Animal on jäiselt mahlane kui värskelt pressitud mojito reedesel hilisõhtul, täites ruumi enda ümber “täna võib kõike juhtuda …” tundega. See bänd on üheaegselt õrn ja jõuline, lummates publikut oma läbistava, kuid samas intiimse ja tundliku esinemisega.

“Surfilaagris esinemise soov oli meil juba eelmisel aastal, kuid kahjuks ei õnnestunud meil tol korral siiski kutset saada. Seda enam tunneme aga suurt rõõmu seekordse võimaluse üle, jiihuuu! Frankie Animali uus stiil on oluliselt rokilikum ja me oleme kindlad, et suudame panna publiku mõnusalt oma muusikaga kaasa gruuvima. Oleme ootusärevuset juba üsna elevil, tuleb lahe suvi”

Indi rokk bändile Frankie Animal tõotab 2014. aasta tuua väga huvitavaid võimalusi oma muusika ekspordiks ja esinemisteks lähiregioonis. Aprilli keskel ilmunud debüüt-EP “Obsession” jõudis vaid nädalaga digitaalsetes muusikakeskkondades Deezer ja iTunes esikohale. Plaadi esimest singlit Obsession on saatnud SoundCloudis suur edu, olles kogunud kahe nädalaga 50000 kuulamist üle maailma. Frankie Animali EP esitluskontserdid läksid täissaalidele ja tagasiside on olnud suurepärane. See bänd on alles oma teekonna alguses, tulevikku vaadates on neis olemas tugev potentsiaal rahvusvaheliseks läbilöögiks.

Facebook: https://www.facebook.com/FrankieAnimal
 

Liikmemaksu tasumine!

Tuletame meelde et EPL liikmemaks tasutakse enne kevadist üldkoosolekut, mis on hetkel pisut edasi lükatud.
Liikmemaksu suurus ei ole muutunud: 25 EUR.
Klubi liige koos numbriga 20 EUR ja ilma numbrita 10 EUR.
Alla 19 aastane surfikooli õpilane 15 EUR (koos numbriga).
MTÜ Eesti Purjelaualiit a/a 221011060355
Oma liikmemaksu laekumist näed registrist.
Copyright © 2014 Eesti Purjelaualiit, Kõik õigused kaitstud.