Copy
 

Talisurfi EMV sarja avas GPS kiirussõit

Talisurfi hooaja avas GPS Kiirussõidu etapp. GPS kiirussõit kestab kevadeni, ehk talihooaja lõpuni. Esimese nädala tulemused on nähtavad SIIN. Sarja juhtpositsiooni on hõivanud 2016 kiirussõidu maailmameister Tõnis Salong.

Kursisõidu etapp on tänasega planeeritud 28 - 29 jaan Võrtsjärvele. Slaalom 11 - 12 veeb ja asukoht on lahtine. Täpsemad toimumisajad ja võistluskohad täpsustame jooksvalt. Sarja põhivõistlusklassiks on purjekelk (so purisuusk või uisukelk), kuid osalema on oodatud ka lohetajad uiskudel, suuskadel või lumelaual.

Sarja üldtingimused on kirjeldatud talisurfi üldjuhendis.
Etappide võistlusinfo leiab võistlusteatest (NoR).
Talisurfi igapäevasele tegevusele saab kaasa elada talisurfi Facebook lehe kaudu.

Info GPS kiirussõidu etapi osalejale:
Esmalt tuleb täita võistluse osavõtuvorm ja tasuda võistlustasu. GPS kiirussõidu osavõtutasu (5 eur) tuleb tasuda hiljemalt 1 päev enne tulemuse sooritamist Eesti Purjelaualiidu kontole (EE662200221011060355), või korraldajale sularahas. Kiirussõidu distsipliinis tunnistatakse ainult GT31/GT11, BGT31/BGT11, Locosys GW-52, GW-60 või Thingsee One GP3S Edition GPS mudelitega salvestatud võistlustulemusi. GPS-i saab hankida surfipoest, internetist või laenata sõbralt. Kiirussõidu arvestust peetakse GPS 5×10 sek keskmise kiiruse tulemuse järgi. Arvesse läheb võistleja parim ühepäevase sessiooni tulemus. Võistluspaigaks sobivad kõik Eesti veekogud. GPS tulemuse fail tuleb saata hiljemalt seitse (7) päeva peale tulemuse sooritamist võistluse korraldaja e-posti: tonis.surf@gmail.com. Meeldetuletuseks et EMV klassis võistlemiseks peavad olema täidetud ka kohustused alaliidu ees.
 

EPL liikmemaksu tingimused 2017

Olulisemad muudatused on järgmised:
– Eraisiku liikmemaks on 30 eur, mis sisaldab soovi korral ka purjenumbrit või võistluslitsentsi. Varem eraldi kehtinud numbri või võistluslitsentsi tasu enam pole.
– Ilma purjenumbrita liikme paketti enam pole. Vähese huvi tõttu pole sellega administreerimine mõistlik.
– Alla 19a. noore liikmemaks on 15 eur. Ka see sisaldab soovi korral purjenumbrit või võistluslitsentsi.
– Klubi, kooli või tiimi liikmemaks on nüüd võrdne eraisiku liikmemaksuga (30 eur).
– EPL-ga saab jätkuvalt liituda ka klubide kaudu, sellisel juhul esindab liiget volitus alusel klubi. Mida rohkem on sinu koduklubil liikmeid, seda tugevam on tema esindatus EPL-is.
– Uudisena aktsepteerime ka tiime kes pole juriidilised isikud, kuid neile laienevad pisut väiksemad õigused.
– Klubile, koolile või tiimile kehtib senisest suurem, täpsemalt 50%-line eraisiku liikme paketi soodustus. Klubi, kooli või tiimi hinnakirjad määrab arusaadavalt iga klubi ise.
– Klubide, koolide ja tiimide EPL liikmelistid esitab ja maksud tasub klubi-tiimi esindaja üks kord aastas. Maksmise tähtaeg on 1.mai. Peale tähtaega jääb eraisikule ainult otse EPL-ga liitumise võimalus.

Ürituste keskmist liikme soodustust arvestades tasub liikmelisus rahaliselt ära ca kolme üritusega (a’la Surfilaager, Aegna maraton ja mõni Fun sarja etapp). Läbi klubi liitujal tekib rahaline võit juba kahe üritusega. Samas üritusi on meil palju. Näiteks kasvõi eestikad, kuhu mitteliige ei kvalifitseeru oli möödunud aastal eri surfiklassides kokku 21 etappi. Aastane ürituste maht liidus kokku on kusagil 40.

Kõik eelnev on oluline vaid materjaalsete hüvede vaates. Tegelikult ju surfatakse vabast tahtest ning iga liikme panus aitab ühist surfivärki pisut paremini korraldada ja ala esile tuua.

EPL liikme pakett Aastane tasu Liitumisvorm
Klubi või tiim 30 € avaldus
Eraisik (sis. purjenumbrit ja/või EPL võistluslitsentsi) 30 € avaldus
Alla 19a. noor (sis. purjenumbrit ja/või EPL võistluslitsentsi) 15 € avaldus

MTÜ Eesti Purjelaualiit konto: EE662200221011060355

Klubide ja tiimide kaudu liitumise info saab klubi-tiimi esindajalt. Klubi-tiimi esindaja saab täpsema info EPL peasekretärilt: tonis.surf@gmail.com

 

Aasta algusest hakkasid kehtima uued purjetamise võistlusreeglid

Iga nelja aasta tagant ilmuvad uued, muudetud ja kaasajastatud purjetamise võistlusreeglid. Järgmise tsükli (2017 - 2020) eestikeelsed reeglid saab kohe-kohe osta Eesti Jahtklubide Liidu e-poest. Purjetamise, sh purjelaua võistlusreegleid ja muudatusi tutvustav esimene õppeseminar toimub 28 - 29 jaan Tallinnas, Pirital. Kõikide purjetamisseminaride (reeglid, kohtunikud, võistlusjuhtid, sekretärid ja testid) ajad ning hinnad avaldatakse lähiajal. Purjelaua instruktorite koolituse plaaneerime korraldada kevadel, enne suvehooaja algust.Surfikohtade kaardistamine

Eesti Purjelaualiit kaardistas kõik Eesti tuntumad surfikohad. Surfikohtade link on leitav EPL avalehel, kaart ise asub SIIN. Hetkel on kaardile kantud üle 60-ne surfikoha. Kogutud informatsiooni kasutatakse üleriigilise mereala planeeringu koostamisel ja samas aitab see meid kõiki kasvõi sobiva surfikoha otsingul. Kaardi täiustamine käib jooksvalt, vastavalt uute sõidukohtade avastamisega või puuduvate lisamisega. Puuduva või täpsustava info võib saata info@purjelaualiit.ee või otse peasekretärile (tonis.surf@gmail.com).Lähimate võistluste/ürituste eelinfo

5 jaan kuni talihooaja lõpuni.   Talisurfi EMV etapp, GPS (5x10sek) kiirussõidu etapp. NoR
28 - 29 jaan   Talisurfi EMV etapp, kursisõit NoR
20 - 26 veeb   WISSA2017 NoR
11 - 12 veeb   Talisurfi EMV etapp, slaalom NoR

 

PS! Vanemad uudiskirjad leiab EPL lehel Meedia alt rippmenüüst.
Copyright © 2017 Eesti Purjelaualiit, Kõik õigused kaitstud.This email was sent to tonis.surf@gmail.com
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Eesti Purjelaualiit · Merivälja tee 1 · Tallinn 11911 · Estonia

Email Marketing Powered by MailChimp