Copy20 päeva Surfilaagrini!


Kauaoodatud Eesti suurim surfisõprade kokkutulek Surfilaager toimub 10-13 juulil taas Roosta Puhkekülas. Nelja päevane festival toob kokku purjelaua ning lohesurfi harrastajad ning pakub nelja päeva jooksul kvaliteetset meelelahutust kogu perele.

Tähelepanu! Selle nädalaga lõpeb Surfilaagri sooduspiletite müük, seega soovitame kiiresti endale pääse soetada - siis on kindel, et mahute ära!
 

Piletiloosid Pandipakendi ja Cosmpolitani Facebookis

Surfilaagris on kohal nii Cosmopolitan kui Eesti Pandipakend. Cosmo toob üritusele glämmi fotoseinaga ning Pandipakend aitab meil taaskord ala prügivabana hoida ning jagab keskkonnasõbraliku elustiili kohta infot.

Piletiloosis saad osaleda Pandipakendi ja Cosmo Facebookis!

 

Esinejad

Esinemiste päevad ja kellaajad leiab surfilaagri kavast.
 

Surfilaagris koolitavad atesteeritud purjelauainstruktorid

Purjelauakoolitaja Krista: "Unista julgelt ja suurelt! Just nii sai ühest veepelgurist sellel aastal ametlikult atesteeritud purjelauainstruktor. Kirjeldamatult hea tunne, lõputud emotsioonid ja kirg, unustades argipäev ja mööda ruttav aeg- see olen mina merel!"

Kas Sa tead, mis on vöör või kuidas aru saada, millisest suunast puhub tuul? Kas oskad valida õiget surfikohta, tunned ohutusnõudeid ja oled kuulnud reeglitest merel?

Tule Surfilaagrisse, kuulama meretarkust, sest just nii saab alguse ühe tõelise surfari teekond!Purjelauakoolitaja Epp: Alles aastal 2000 astusin esimest korda purjelauale, kuigi unistus purjelauasõidust oli meie peres hingitsenud juba Moskva olümpiamängudest saadik.

Alates 2004 olen lindprii purilaudur ja surfireisija RYA Start Windsurfing instruktor alates 2006, Intermediate instruktor alates 2007. Eesti Purjelaua instruktorite manuaali koostaja 2012/13. Eesti Purjelaualiidu atesteeritud instruktor, algtase 2014.

Kõik minu õpilased on minust vähemalt sada korda andekamad - teevad juba teisel päeval purjelaual asju, mida mina veel teisel aastalgi teha ei osanud...

Kiirustage õppima, sest elu on näidanud, et ajapikku lähevad inimesed vanemaks!
Ära lükka unistusi edasi - alusta juba täna!

 

Mis imeasi see SUP ikkagi on?

Kõik teavad, et selle suve kõige popim huvi on aerulaud ehk SUP (stand up paddleboarding).

Piltlikult öeldes vee peal püsiv jalaaasadeta surfilaud, kaaslaseks üksainus aer. Aerusurf on lihtne harrastus, mis suurt investeeringut ei nõua, sest erinevalt purje- või lohesurfist piisab vaid lauast ja aerust. Soojade ilmadega pole veesõbral isegi kalipsot vaja. .... pikk tutvustav lugu on Tarbija 24-s.

Surfilaagris pakuvad aerulaua renti ja koolitust pea kõik klubid.
Laagri Sup pilatese trenne viib läbi Sandra.
Laagris peetakse Sup Eesti meistrivõistluste etapp.

SUP'i info Pirita Surfiklubi FB-st:
PS. Homset reedehommikut alustame SUP laudadega merel.
Näha ja kuulda saab sellest kell 7.15 hommikuterevisioonis!
Ära maga maha
:)Lisainfo:

http://surfilaager.ee/
https://www.facebook.com/surfilaager
http://purjelaualiit.ee/

Helen Unt

Surfilaager 2014 pressiesindaja
Helen@surf.ee

5022757


Copyright © 2014 Eesti Purjelaualiit, Kõik õigused kaitstud.