Atesteeritud instruktorid:

Koolitus-piirkond Instuktor / koolitaja Kontakt Firma / veeb / muu info Tunnistuse kehtivus
 Lääne-Eesti, Varbla Epp_byNeeme Epp Hunt  +372 5655606
epp@surfhunt.ee
 surfhunt.ee   2014 – 2019
+ RYA (UK) kesktaseme tunnistus
 Pärnu IMG_7868_Jaano120 Jaano Martin Ots  +372 5241302
jaano@ots.ee
 Aloha.ee  2014 – 2019
 Kogu Eesti tarmo-kaosaar120 Tarmo Käosaar  +372 5141678
tarmo@surf.ee
est, fin, eng, rus
 Surfiakadeemia
surfikoolitus.ee
 2014 – 2019
 Lõuna Eesti, Saadjärv IMG_59427011590743_Lise120 Lise Anette Vaher  +372 56638387
liseanette@gmail.com
 Tartu Kalevi Jahtklubi
Saadjärve surfiblogi
 2014 – 2019
 Tallinn, Harjumaa/ kogu Eesti Krista Karik_120 Krista Karik  +372 5228018
kristakarik@hotmail.com
 Kristasurf.ee  2014 – 2019
 Lääne Virumaa, Võsu IMG_8082_Argo120  Argo Servet  +372 5105246
argo.servet@gmail.com
 Eru Surf Team MTÜ
eru.surf@gmail.com
 2014 – 2019
 Tallinn, Pirita  Rainer Kasekivi  Rainer Kasekivi +372 55622447
rainer.96@hotmail.com
Pirita Purjelauakool 2015 – 2020
 Võrumaa  Alar_Telk120  Alar Telk +372 56664239
mtyroosisaaretulevik@gmail.com
MTÜ Roosisaare Tulevik 2015 – 2020
 Tallinn, Pirita  Betti Vainküla  Betti Vainküla +372 51928708
betti.vainkyla@gmail.com
Pirita Purjelauakool 2015 – 2020
 Laulasmaa  Indrek Pukk +372 5066354
indrek16@hot.ee
2015 – 2020
 Tallinn, kogu Eesti  Lehar Jürimäe  Lehar Jürimäe +372 56248548
leharest699@gmail.com
2015 – 2020
 Hiiumaa  martin berkmann  Martin Berkmann +372 53541486
martin.berkmann@mail.ee
Hiiumaa Surfiklubi 2015 – 2020
 Tallinn, Harku järv  Kalev Allikveer  Kalev Allikveer +372 58230082
kalev.allikveer@gmail.com
2015 – 2020
Pärnu JK Purjespordikool  Uku Kuusk +372 55540118
ukuk112233@gmail.com
www.jahtklubi.ee 2016 – 2021
Pärnu JK Purjespordikool  Argo Kruusmägi +372 5253449
argo@jahtklubi.ee
www.jahtklubi.ee 2016 – 2021
Ida-Eesti, Lääne-Virumaa, kogu Eesti  Boris Ljubtšenko +372 58087478
bo.artbrush@gmail.com
https://www.facebook.com/boris.ljubtsenko 2016 – 2021
Pärnu  Tõnis Vare +372 5538653
tonis86@hotmail.com
Pärnu Jahtklubi 2016 – 2021
Tallinn, Stroomi rand  Jane Aluve +372 5228628
jane.aluve@gmail.com
Surftown Surfiklubi MTÜ 2017 – 2022
Tallinn Aarto Pihlapuu120  Aarto Pihlapuu +372 56231214
aarto.pihlapuu@gmail.com
2017 – 2022
Pirita  Roland Mik +372 56495030
rollemik@live.com
2017 – 2022
Eesti Karl-Erik Saarm120  Karl-Erik Saarm +372 56691402
karlerik.saarm@gmail.com
2017 – 2022
Eesti   Roomet Riho Pung +372 5022198
rihoroomet@gmail.com
2017 – 2022
Laulasmaa Kristjan_120  Kristjan Kiisk +372 56684441
Surfifoto@gmail.com
Surfikool.ee 2017 – 2022
Eesti Ain Härmson +372 5155700
penny@teamvosa.ee
Teamvosa.ee 2017 – 2022
Tallinn raul_120  Raul Raudsepp +372 5117911
raul@utrek.ee
Team Hangloose 2017 – 2022
Eesti Raivo Saarm +372 5289087
raivo.saarm@mail.ee
2017 – 2022
Lääne-Virumaa, Võsu Urmas Kuhi +372 5083316
urmas.kuhi@gmail.com
2017 – 2022
Eesti anneli_120  Anneli Mägi +372 5018383
anneli.magi1@gmail.com
2017 – 2022
Eesti, Pirita Aivar Kajakas +372 5040050
aivar@surf.ee
2017 – 2022