Täna lõppenud Tallinna Nädala regatt pani punkti EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karikale.

John Kaju (Saaremaa Surfiklubi)Kolmest planeeritud võistluspäevast õnnestus sõidud läbi viia kahel, kuna laupäeval puhus purjetamiseks veidi liiga vali tuul. Reedel jagus tuult kuni 8 m/s, täna aga veidi enamgi, ca 10 m/s. Kokku peeti Formula purjelaudadele ja Formula Kite lohelaudadele 8, Techno 293 ja RS:X purjelaudadele 6 võistlussõitu.

Formula purjelaual oli Tallinna Nädalal edukaim John Kaju (Saaremaa Surfiklubi). Teise koha autasu sai Martin Ervin (Team Extreme). Kolmandaks tuli Erno Kaasik (TE). Sarja kokkuvõttes on esikolmik sama.

Roomet Riho Pung (TPLK)Noorte purjelauaklassis Techno 293 oli alla 15 aastaste seas kõige tublim Rasmus Pertelson (Tallinna Purjelauakool). Oscar Naabel (TPLK) sai teise ning Gregor Schneider (TPLK) kolmanda lõppresultaadi. Karikasarja lõplik esikolmik kujunes samaks.

Alla 17 aastaste Techno 293 klassis saavutas regati võidu Roomet Riho Pung (TPLK), järgnemas Alfred Kalm (TPLK) teisel ja Aarto Pihlapuu (TPLK) kolmandal kohal. Eesti Karika võitis Kalm. Teise koha surfas välja Pihlapuu. Kolmandana lõpetas sarja Pung.

Rainer Kasekivi (TPLK)RS:X 8.5 m2 klassi esikohaomanik on Rainer Kasekivi (TPLK). Poodiumi teisele astmele tõusis Marcus Pertelson (TPLK) ning kolmanda tulemusega lõpetas Betti Vainküla (TPLK/TE). Karikasarja edukaim on Kasekivi Keit Järve (SoloSailing/SRA NYCS) ja Pertelsoni ees.

Formula Kite klassis oli regati parim lohelaudur Madis Kallas (Kite Team Estonia). Teise koha omanik on Ranno Rumm (KTE) ning kolmas Silver Kattai (KTE). Eesti Karika võitis Kallas, järgnemas leedukas Viktoras Seputa ja Rumm.