Eesti Purjelaualiit kui purjelaua rahvuslik spordialaliit vastutab Eesti meistrivõistluste läbiviimise ja Eesti meistritiitlite väljaandmise eest purjelaua, aerulaua ja talisurfi klassides, kokku kümnes võistlusklassis. Kuigi kõiki võistlusi ei korralda Eesti Purjelaualiit ise, vaid neid viivad lepingute ja kokkulepete alusel läbi mitmed erinevad organisatsioonid ja isikud, koondab Purjelaualiit siiski kogu tegevuse ühtsesse kalendrisse ning korraldab-koordineerib kõiki surfisündmusi.

Tiimiarvestus 2019

Klubide koond 2019 – esialgne

Maratonid

Aegna maraton 2019 tulemused

Mohni rekt 2019

Harrastajate Fun sari

FUN KOONDTULEMUSED 2019

Kakumäe FUN tulemused

Võsu FUN tulemused

II etapi koondtulemused 

Hiiu FUN tulemused

III etapi koondtulemused

Saare FUN tulemused

Baltic CUP

Baltic CUP Estonia

Baltic CUP Lithuania:

Formula

Formula Foil

Baltic CUP Latvia

Baltic CUP Estonia & EMV I etapp:

Ühisfail

Formula naised

Formula U20

Formula Overall

Formula Master

Formula Lightweight

Formula Grand Master

Formula Foil

SLAALOM

EMV I etapp ja FUN slaalom Võsul

EMV II etapp Pirital

EMV II etapp Lohe

I ja II etapi koond

EMV III etapp Rohukülas

Lohe Twin Tip II etapp Rohuküla

Slaalom EMV 2019 koond

Slaalom FUN 2019 koond

KIIRUSSÕIT

LAINESÕIT

RACEBOARD

2019 EMV Harkul Overall

2019 EMV Harkul U15

Baltic CUP Lithuania

Harku kevadregatt (EMV):

Overall

U15

Baltic CUP Estonia 2019

Baltic CUP Latvia 2019

 

RS:X

RS:X EMV

Andaluusia nädal

Baltic CUP Estonia & Eesti MV I etapp

Baltic CUP Latvia 

 

Techno 293

Baltic CUP Lithuania:

Techno Slalom

U17

U15

U13

U13 min 3,5

Baltic CUP Estonia ja EMV I etapp

U17

U15

U13

U13 minim 3,5

Baltic CUP Latvia

 

TALISURF

Talisurf EVM 2019 koond

Fun Slaalom 2019 – kelgu klassi koond
Fun Slaalom IV etapp – kelgu klass (course race)
Fun Slaalom III etapp – kelgu klass (course race)
Fun Slaalom II etapp – kelgu klass
Fun Slaalom I etapp – kelgu klass (+sõitude eliminatsioonid)
EPL Fun – kelgu klass

EM tulemused

EMV II etapp Orjakul Hiiumaal

EMV III etapp Harkus:

Slaalomi tulemused 

Kursisõidu tulemused 

Lohesõidu tulemused kurss

Lohesõidu tulemused slaalom

Kiirussõidu tulemused

SUP

EMV I etapp Pirital

EMV II etapp Viljandis

EMV III etapp Kakumäel

1. ja 2. etapi koond

Nõuni aerulauafestival

EMV IV etapp Tamula

2019 hooaja koondtulemused