Eesti Purjelaualiit kui purjelaua rahvuslik spordialaliit vastutab Eesti Meistrivõistluste läbiviimise ja Eesti Meistri tiitlite välja andmise eest purjelaua, aerulaua ja talisurfi klassides. Kokku 10-nes võistlusklassis. Kuigi kõiki võistlusi ei korralda Purjelaualiit ise, vaid neid viivad lepingute ja kokkulepete alusel läbi mitmed erinevad organisatsioonid ja isikud, koondab Purjelaualiit siiski kogu tegevuse ühtsesse kalendrisse ning korraldab-koordineerib kõiki surfisündmusi.

Tiimiarvestus 2017
1. Tallinna PLK
2. Team Chica
3. NYCS

Harrastajate Fun sari

Sarja koond – Purjelaud, SUP.
Saare – purjelaudSup.
Aegna Maraton – Purjelaud, Sup.
Hiiu – purjelaud, Sup.
Narva-Jõesuu – purjelaud, Sup.
Pärnu – purjelaud, Sup

MARATON & FUN

Mohni Retk X
Saare Kapp

Aegna Maraton
Tondisaare Maraton
Surfarite Suusapidu
Defi Wind – Funny Race

FORMULA

EMV koond
Baltic Cup koond
Tallinna Nädal & EMV III etapp
Baltic Cup Estonia & EMV II etapp

SMS Regatt & EMV I etapp
Formula EM etapp – Liepaja
Formula MM – Sylt

SLAALOM

EMV koond
EMV IV etapp, Pirita
EMV III etapp, Nasva
EMV II etapp, Laulasmaa
EMV I etapp, Võsu
Fun Slaalom koond
Fun Slaalom IV etapp, Pirita
Fun Slaalom III etapp, Nasva
Fun Slaalom II etapp, Laulasmaa
Fun Slaalom I etapp, Võsu
IFCA Slaalomi naiste EM – Horvaatia
IFCA Slaalomi MM, Texel

KIIRUSSÕIT

EMV koond
Läbi hooaja kestev EMV etapp (GPS 5×10 sek.)
Ühepäeva kiirussõidu EMV etapp (GPS 1×10)
Eesti rekord mehed 1×1 tund Toomas Kasenurm (46,231 km/h) – 19.05.2017 Gruissan, Prantsusmaa
Haven Kakumäe Speed Race

VABASTIIL

PWA overall
PWA World Cup, Sylt
PWA World Cup, Fuerteventura
EFPT Tarifa

LAINESÕIT

Ristna Wave Classic Fun Wave & EMV naised
Vääna Wave Classic EMV

RACEBOARD

Baltic Cup koond
Baltic Cup Läti etapp
Baltic Cup Eesti etapp
Baltic Cup Leedu etapp
Noblessner Cup
Baltic Challenge Cup

RS:X

EMV koond
Baltic Cup koond
Tallinna Nädal & EMV III etapp
Baltic Cup Estonia & EMV II etapp

SMS Regatt & EMV I etapp
Sailing World Championships Test Event – RS:X naised, RS:X mehed.
RS:X MM – naised
RS:X EM – naised
WS MK etapp, Hyeres – naised
WS MK etapp, Miami – naised
Eurosaf MK, Palma – naised, mehed

Techno 293

EMV koond – U13, U15, U17
Baltic Cup koond
Baltic Cup Läti etapp
Tallinna Nädal & EMV III etapp – U15, U17
Baltic Cup Estonia & EMV II etapp – U13 & O17, U15, U17
Latvian Open Sailing Championship
SMS Regatt & EMV I etapp
Baltic Cup Leedu etapp
Noblessner Cup U15, U17

TALISURF

Talisurfi EMV sarja koondtulemused
EMV kursisõidu etapp
EMV slaalomi etapp
Finnish Open National kursisõit, slaalom
MM, Venemaa – Wissa 2017: STS (slaalom), Kursisõit, Maraton

SUP

EMV & SurfSup koond
EMV & SurfSup IV etapp, Kakumäe, Tallinn
EMV & SurfSup III etapp, Emajõgi, Tartu (Open arvestus)
EMV & SurfSup II etapp, Tamula järv, Võru
EMV & SurfSup I etapp, Pirita
Võhandu Maraton
Indoor SUP Challenge, Riia

LOHE

Slaalomi EMV etapp, Nasva
Fun Slaalom I etapp, Laulasmaa
Baltic Cup koond
Baltic Cup Läti etapp
Baltic Cup Eesti etapp
Baltic Cup Leedu etapp
Talisurfi kursisõidu etapp