Hollandis Medemblikis lõppes täna EUROSAF Meistrite Karika kolmas etapp Delta Lloyd Regatt kus Ingrid Puusta saavutas 12. koha.

1.päev
RS:X naiste purjelaual võistlev Ingrid Puusta (NYCS) sai regati avapäeval kiirusega 6-9 m/s puhunud tuule oludes väga head 6., 2. ja 7. sõidutulemuse ning hoiab kokkuvõttes suurepärast 3. kohta. Avapäeva järel juhib poolatar Zofia Noceti-Klepacka.

„Stardid olid rasked, kuid kiirus tõeliselt hea, võimaldades mul sõita välja ilusad finišikohad. Olen kõigi oma tänaste sõitudega rahul,“ võttis Puusta päeva kokku.

2.päev
Teisel päeval lõpetas Ingrid Puusta (NYCS) sõitudest kaks 10ndana ja ühe 9ndana ning on praegu asetunud 7ndaks. Liidrikoha on hõivanud hollandlanna Lilian de Geus.

3.päev
Finaalseeria avapäeval sai Ingrid Puusta (NYCS) naiste RS:X klassis täna kiiruseni 10 m/s ulatunud tuules kirja 32., 16. ja 24. resultaadi ning on praegu asetunud 9. positsioonile. Esikohta hoiab oma käes poolatar Maja Dziarnowska.

4.päev
Ingrid Puusta (NYCS) finišeeris RS:X naiste klassis täna, neljandal võistluspäeval 19nda ning seejärel kahel korral 18ndana ning on positsioneerunud 13ndaks. Kõrgeimal kohal on poolatar Maja Dziarnowska.

Homsel viimasel võistluspäeval purjetavad 10 parimat topeltpunkte andvas medalisõidus, ülejäänud sportlased finaalsõidus.

5.päev
RS:X naiste klassis oli viimane võistlussõit Ingrid Puustale (NYCS) väga edukas – neiu surfas esimesena üle finišiliini. MK etapi lõpptulemuseks kujunes Puustale 12. koht. Esikoha saavutas poolatar Maja Dziarnowska, teiseks tuli tema kaasmaalanna Zofia Noceti-Klepacka ning kolmandaks hollandlanna Lilian de Geus.

Regatil võistles üle 700 sportlase 74 riigist. Tegemist oli ühtlasi juunis toimuva ISAF Maailma Karika Weymouth’i etapi kvalifikatsioonivõistlusega.

EUROSAF Champions Sailing Cup 2015 koosneb viiest etapist. Sarja avaregatt Trofeo S.A.R. Princesa Sofia peeti 28. märtsist 4. aprillini Hispaanias Palma de Mallorca’l. Sellele järgnes 6.-10. mail Itaalias Garda järvel toimunud Garda Trentino Olympic Week. Kolmas osavõistlus Delta Lloyd Regatta peetakse 26.-30. mail Hollandis Medemblik’is ning neljas, Kieler Woche 20.-24. juunil Saksamaal Kiel’is. Sari lõppeb Semaine Olympique Francaise regatiga, mis toimub 5.-9. oktoobril Prantsusmaal La Rochelle’is.