Itaalias Palermos on käimas purjelauaklassi RS:X täiskasvanute ja juunioride Euroopa meistrivõistlused. Senise nelja võistluspäeva jooksul peetud sõitude kokkuvõttes on Ingrid Puusta 18. positsioonil.

EST 215 Ingrid Puusta

EST 215 Ingrid Puusta

Naistele praeguseks ära peetud viies sõidus on Ingrid Puusta (NYCS) saanud kirja 9., 6., 12., 13. ja 8. tulemuse ning asetseb 18. kohal. Betti Vainküla (TE) on 48. positsioonil. Juhtimas on poolatar Malgorzata Bialecka.

EST 121 Marcus Pertelson

EST 121 Marcus Pertelson

Meeste klassis on Marcus Pertelson (TPLK) 77. ja Rainer Kasekivi (TPLK) 78. kohal. Liidriks on hollandlane Dorian van Rijsselberge.

Juunioridest on Brigita Viilop (TPLK) neidude hulgas 27. ja Rasmus Pertelson (TPLK) noormeeste seas 67. real. Juhivad vastavalt iisraellanna Shai Blank ja itaallane Matteo Evangelisti.

Tiitlivõistlused kestavad laupäevani, mil ühtlasi toimuvad ka medalisõidud avaseeria tulemuste alusel selgunud iga võistlusarvestuse kümnele parimale.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://www.rsxclass.com/europeans2015/

RS:X koondist toetab Eesti Purjelaualiit. Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.