Hispaanias Palmal toimuval EUROSAF Meistrite Karika etapil, 47. Trofeo S.A.R. Princesa Sofia regatil sai täna läbi avaseeria. Meie surfarid seekord homme toimuvasse medalisõitu ei pääsenud – Ingrid Puusta lõpetas võistluse 12. ja Rainer Kasekivil 81. kohaga.

Ingrid Puusta, foto autor Jesus Renedo/Sofia

Naiste RS:X klassi kuldgrupis sai Ingrid Puusta (NYCS) viimastes finaalsõitudes 11. ja 9. resultaadi ning regati kokkuvõttes kuulub talle 12. koht. Medalisõidu eel on liidriks venelanna Olga Maslivets.

Rainer Kasekivi (TPLK) lõpetas oma seeria 35. tulemusega ning kogu võistluse 81. kohaga. Medalisõidu eel on esikohal britt Tom Squires.

Võistlus lõppeb homme, mil avaseeria põhjal selgunud iga klassi 10 parimat purjetavad medalisõidus.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek, Eesti Loots ja Planestar.