Surf PRO Wave
21. Juulil toimus Lätis Pavilostas Läti Surf PRO Wave cup 2009 II etapp lainelsõidus. Ain Härmson saavutas 2. ning Ingvar Lukas 5. koha.
Võistlejaid oli kohale tulnud 17 . 2-Eestist, 14-Lätist ja 1-Leedust. Ilmaga oli seekord väga hästi, päike ja tuul 12-15 m/s lõi kõigil osalejatel ja pealtvaatajatel näod naerule. Viidi läbi üks ring, mille jooksul ilm aina paranes. Finaalide ajaks oli laine kõrgunud juba kuni 3 meetriseks ja purjedeks valiti 3,7-4,2. Meie sõitjatest Ingvar Lukas EST 484 nahutas vastaseid ja saavutas 5-nda koha. Finaali jõudis Ain Härmson EST 0, kelle vastaseks sai Läti mitmekordne meister Kristjanis Tutanis LAT168. Esimene finaalsõit jäi kohtunike võrdse otsuse tõttu viiki. Teises finaalsõidus suutis Läti meister siiski trumbid lauale laduda ja hea lainevalikuga tõi ta võidu koju. Palju õnne võitjatele ja tänud korraldajatele.