Teade 16.aug k 18:45

Teise võistluspäeva (kolmapäev) ajakava muudatus:
12:00  Kiprite koosolek
13:00  Päeva 1.sõidu hoiatussignaal
17:00  Päeva viimase sõidu hoiatussignaal

 

Teade 15.aug k 14:00

Esimese võistluspäeva (teisipäev) ajakava muudatus:
13:00 – 14:30 Registreerimine
14:30  Kiprite koosolek
15:00   1.sõidu hoiatussignaal
20:00  Päeva viimase sõidu hoiatussignaal

 

Eelteade:

Slaalomi Eesti meistrivõistluste sarja 2.etapp toimub hetke info põhjal teisipäeval ja kolmapäeval, 16.- 17.august Pirital. Muutuste korral täpsustatme infot EPL lehel.

Võistlusteade (NoR)

Eelregamine

Slaalomi distsipliini formaat koondab sel aastal ühele võistlusele purjelaua tipud, harrastajad, noored ja kutsutud on ka lohesurfarid. Selgituseks et lohesurfaritele ei ole tegemist Eesti meistrivõistlustega. Kõiki arvestusi peetakse eraldi, kusjuures eelmise aasta purjelaua EMV 10 parimat ja Papaslalli 5 parimat harrastajate fliiti ei pääse. Harrastaja fliidis on pisut vabamad varustuse ja liikmelisuse nõuded. Sisuliselt saab võistlusel osaleda iga surfar, kes külgtuules märgist märki suudab sõita, kasvõi Techno 293 klassi varustusega. Samas kui harrastaja on alaliidu (EPL) liige, ning omab klassimäärustele vastavat varustust, saab ta soovi korral paraleelselt osaleda ka tugevamas EMV fliidis.

Esimese etapi tulemused: Purjelaua EMV ja Fun slaalom.

Slaalomi sarja etapid toimuvad tuuleprognoosi korral vastavalt korraldusmeeskonna võimalustele üsna lühikese etteteatamise ajaga. Hooaja jooksul on plaanis läbi viia kuni 4 etappi. Sarja koondarvestuses liidetakse kõik sõidud, mitte etapi lõpptulemused. Mahaviskamisi on sarja koondis palju, mis tähendab et ühe etapi vahele jätmine ei tohiks ka potensiaalsel tiitlivõitjal kogu hooaja tulemust rikkuda.

Sarja liider John Kaju. Foto autor Ivo Blums

Sarja liider John Kaju. Foto autor Ivo Blums