Talisurfi slaalomi EMV etapp toimus Harku järvel. Esimesel võistluspäeval tuult praktiliselt polnud ning sõite pidada ei saanud. Teisel võistluspäeval oli tuul olemas, kuid õhuke ja kohati tihe lumi takistas kelkude liikumist. Samas tingimused olid kõigile 25-le võistlejale võrdsed. Peeti kvalifikatsiooniring ning kaheksa võistlussõitu.

Talisurfi EMV slaalom 2017 from Teamvosa on Vimeo.

Feodor Gurvits. Foto autor Raul Harro.

Feodor Gurvits. Foto autor Raul Harro.

Keeruliste oludega slaalomi etapi võitis soome parim slalomist Feodor Gurvits. Teise koha saavutas Meelis Rang ja kolmandaks tuli Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team). Sarja kokkuvõttes asub juhtpositsioonil Tõnis Salong. Võrdsete punktidega järgnevad Koit Teder, Meelis Rang ja Valeri Filippov.

Naiste arvestuse poodium. Foto autor Raul Harro.

Naiste arvestuse poodium. Foto autor Raul Harro.

Naiste seas võitis slaalomi etapi Ingrid Puusta (NYCS). Teise koha saavutas Serafima Afanasieva (NYCS) ja kolmanda Betti Vainküla (Team Extreme/TPLK). Sarja kokkuvõttes on järjestus sama.

Raul mihkel Anton (POL 76). Foto autor Raul Harro.

Raul Mihkel Anton (POL 76). Foto autor Raul Harro.

Noortest saavutas slaalomi etapil esikoha Raul Mihkel Anton. Teiseks tuli Serafima Afanasieva ja kolmandaks Artur Luure. Kõik noored on NYCS purjetamiskooli kasvandikud. Sarja kokkuvõttes juhib Raul Mihkel Anton, järgnevad Serafima Afanasieva ja Joonas Väär (NYCS).

Slaalomi etapi tulemused.

Pildid – slaalomi etapp ja kursisõidu etapp. Autor Raul Harro.

Pildid – autor Enda Pärisma.

Talisurfi EMV sarja kokkuvõttes pinge püsib, sest GPS kiirussõidu etapp kestab kus nii mõnelgi võistlejal on parim kiiruskatse veel sooritamata.

EMV sarja koondtulemused.

Talisurfi EMV-d toetavad Palmse Mehaanikakoda, Mulgisepp, Androna OÜ, Eesti Pagar, Surfiklubi Puri ja Eesti Purjelaualiit.

 

Järelkaja meedias

World of windsurf – http://www.windsurf.co.uk/talisurfi-emv-slaalom-2017/

Reporter: