Selle hooaja esimene SUP võistlus toimus laupäeval koos surfilaada ja hooajaavamisega.
Kuigi ilmaennustus oli väga vesine tuli tublisid osalejaid kokku 29 , 7 nendest Lätist.
 novitsk
Kavas olnud sprindi – 200m eelsõitude ajal veel oli ilm udune aga sajuta, kuid maratoniks oli ilm juba vihmasemaks läinud ja 5km-selle rajale starditi rannast juba vihma saatel.
EMV I etapi eliit klassis võitis Madis Vitstut(Viljandi aerutamisklubi) ning tema järel kaks lätlast – Aleksej Lobikov ning Maris Galenieks Sr.

Naiste elite klassi võit läks Lätti Julja Mihailovale, teine koht tuli koju Betti Vainkülale (Surfhouse/Pirita Surfiklubi) ning kolmas koht samuti Lätti Julija Karpovale
 sõbr
Harrastajate klassis võitis Kristjan Novitski(Pirita Surfiklubi),
Aleksei Bronzov ees ning Pritta Paadik(Pirita Surfiklubi) tuli kolmandaks ja ühtlasi ka harrastajate parimaks naiseks.
U17 klassis võitis Maris Galenieks Jr. teine Marcis Galenieks ning kolmas Alan Mitšulis(Pirita Surfiklubi)
U13 klassis võitis Hans-Kristjan Novitski (Pirita Surfiklubi), teiseks tuli Marken Mangelsoo(Pirita Surfiklubi) ning kolmandaks Oskar Soonvald (Pirita Surfiklubi)

U13 esimene tütarlaps oli Bianca Heero(Pirita Surfiklubi)