Suvine Noblessner tervitas noori purjesportlasi Noblessner Cup sarja teise regatiga. Osalejateks optimist klassi paadid ja EM-ks valmistuvad Techno293 klassi purjelauad.

Kahepäevane regatt möödus kesk-euroopalikult mõnusas suveilmas. Võistluskaaslasteks päike, sõbrad, konkurendid ja suveleitaskule jahutust pakkuv tuuleke. Kõikidele klasside programmid toimisid täies mahus.

Leon Zolotarjov (325) ja Artemi Zõrjanov (101)

Kaheksa sõiduga võitis optimist kassis esikoha Leon Zolotarjov (UKP). Teiseks tuli Sten-Oliver Lepp (UKP) ja vaid ühe enampunktiga saavutas kolmanda koha Artemi Zõrjanov (NYCS). Sarja kokkuvõttes on kahe etapi järel seis vastupidine. Liider on Artemi Zõrjanov, teine Sten-Oliver Lepp ja kolmas Leon Zolotarjov.

Johanna Lukk

Purjelaua laste klassis võitis etapi Johanna Lukk (NYCS). Teise koha saavutas Anni Tulviste (NYCS) ja kolmandaks tuli Uku Aksel Karma (NYCS).

Kaur Säärits

Purjelaua üldarvestuse võitis hetke Techno klassi esinumber Kaur Säärits (NYCS). Tugevas konkurentsis saavutas teise koha vanamester Valeri Filippov (Puri). Kolmandaks tuli vaiksemates tuultes eriti osav Karl Sören Tamm (NYCS). Karl Sören Tamm oli ka U15 arvestuse parim.

Karl Sören Tamm

Purjelaud noorte U19 arvestuse võitis Kaur Säärits (NYCS). Teise koha saavutas Karl Sören Tamm (NYCS). Kolmandaks tuli Liisbeth Orav (NYCS), kes oli ühtlasi ka U19 neidude arvestuse võitja. Neidude teine oli Marta Arete Sokk (NYCS) ja kolmas Karolina Dovgan (NYCS).