11. detsembril toimus Eesti Purjelaualiidu ja Eesti Loheliidu ühine surfihooaja lõpetamine Tammsaare Pargi Paviljonis, Tallinnas.

Purjelaualiidu peasekretär Kristel Oitmaa tegi kokkuvõtva ülevaate edukast surfiaastat ja autasustati hooajal poodiumile jõudnud sportlasi nii FUN kui Harrastajate slaalomsarjas, samuti Eesti meistrivõistluste esikolmikuid (talisurf, slaalom, raceboard, Techno293, iQfoil, lainelaud).

Rahvahääletuse tulemusel (112 hääletajat) selgusid parimad järgmistes kategooriates:

 

PARIM PURJELAUDUR – BERTHA KIVISTIK

PARIM TALISURFAR – MARTA ARETE SOKK

PARIM TREENER – AIVAR KAJAKAS

PARIM VÕISLUSKOHTUNIK – MARTIN BERKMANN

PARIM SURFIFOTOGRAAF – KATRIN MERIRAND

PARIM VÕISTLUS – TECHNO293 EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED TALLINNAS

 

Eesti Purjelaualiit tänab võistluste toetajaid:

Ulaelu

Sportland

Alas-Kuul

HiiuSurfSHop

Toomas Kruus

Heisi

Surfhouse

Z-Fins

Sleep Angel Eesti

Prike

Scult Sihtasutus

 

Eesti Purjelaualiidu eriauhinnad 2021. aastal:

*Ingrid Puusta – osales Tokyo olümpiamängudel, kus saavutas kõrge 16. koha ja RS:X-i MM-il kõrge 12. koha

*Matthew Rickard – Ingrid Puusta treener, kelle kaasabil on Ingrid Puusta jõudnud maailma tippu

*Aivar Kajakas – pikaaegne purjelaua noortetreener, kelle õpilased saavutasid 2021. a. rekordiliselt kõrgeid kohti rahvusvahelistel tiitlivõistlustel

*Martin Berkmann – aastaid osalenud võistluste kohtunikuna ja abistanud Purjelaualiidu juhatust nõu ja jõuga

*Toomas Pertel – aastaid osalenud võistluste kohtunikuna ja abistanud Purjelaualiidu juhatust nõu ja jõuga

*Emma Viktori Millend – võttis esimese eestlasena Techno293 rahvusvahelisel tiitlivõistlusel sõiduvõidu (Euroopa meistrivõistlused Tallinnas). Saavutas EM-i kõrge 10. koha ja MM-il 9. koha.

*Jüri Kaldoja – kiirussõidu entusiast ja aastaid vedanud kiirussõidu võistluseid

*Ott Kallas – juhtis 16 aastat Eesti Jahtklubide Liitu ja oli heaks koostööpartneriks Eesti Purjelaualiidule

Parim klubi 2021.a. oli Pirita Surfiklubi/Tallinna Purjelauakool, kellele järgnesid Noblessneri Purjetamiskool, Black Team Estonia, Puri, Saaremaa Surfiklubi ja Laulasmaa Surfikool.

Samuti soovib Purjelaualiit tänada kõiki võistluskohtunikke, nende hulgas

Toomas Pertel

Martin Berkmann

John Kaju

Jüri Kaldoja

Madis Ausman

Tõnis Kask

Piret Ausman

Marili Ringo

Kristjan Kiisk

 

Eesti Purjelaualiidu juhatus tänab kõiki liikmeid, et meiega olete!

Uuel aastal uue hooga!

Fotod Tiit Aunastelt SIIT

Ingrid

Briku Betti Medalistid Kaido Erki ja Bertha Ervinid Bertha VÕistlus Aivar Tiim3 Tiim Kiired Kristel auhind Slall2 Peep Penny Foil Naised Oskar FUN2 Emma Lisett FUN Raivo2 Romek Frank iQfoil2 U17 Lisett U15 Natali U13 Raivo Leeni Joonas Liisbeth Karl Sören Madis lainelaud Kristel Tristen Beti Briku Tom Grand MAster Iqfoil Slall Mätt Jüri Emma Kohtunikud Tüdrukud

Kaire Monika Pidu