Noblessneri regatid on aastaid olnud meie noorte purjelaudurite sportlaskarjääri oluline lüli. Käesoleva aasta võistluskalendrisse mahtus neid kaks. Esimene võistlus peetakse 13.-15. juunil 2025.
Esimesele etapile on oodatud eelkõige Techno ja IQFoil klassi purjelaudurid. Kuid alati on starti oodatud ka Raceboard klassi võistlejad. Kolmepäevasel regatil on üks rada. Svertlauad või foilid sõidavad eri aegadel. Täpsem järjestus pannakse paika kaptenite koosolekul.
Pildil: WS noorte Olümpiaklass Techno293
Techno ja IQFoil klassi vaates ollakse võistlusega paraleelselt EPL Garmini karikasarja arvestuses. Suurema sarja osana kehtivad siin arusaadavalt Garmini sarja reeglid. Samas vastavalt sarnastele välisvõistlustele pikendasime purjelaudurite registreerumise tähtaegasid. Ametlik lisateade asub SIIN. Lühidalt, tavaregistreerumine läheb lukku võistlusnädala teisipäeval, 10.juunil ja hiline registreerumine on avatud reedel (13.juuni) kella 12-ni.
Pildil: Romek Roolaht – perspektiivikas sportlane iOFoil olümpiaklassis
Võistluse ametlik teadete tahvel asub SIIN.
Noblessneri Regatte toetab Port Noblessner, Garmin ja Tallinna linn.
Allikas: slaalom.ee