Reedest pühapäevani peetud Tallinna Nädala regatil selgitati  purjelauaklasside RS:X ja Techno 293 Eesti  Karika võitjad.

RS:X U19 klassis, milles osales neli sportlast, saavutas seekordsel etapil esikoha Ingrid Puusta, teise koha Roland Mik ja kolmanda Sander Sedrik. Paremusjärjestus karikasarja kokkuvõttes oli sama.

Samuti nelja võistlejaga RS:X meeste klassis oli võistlus väga põnev, pikalt oli liidriks Kevin Jakobson, pühapäevase võistluspäeva tuuleoludes oli aga siiski parem Johannes Ahun, võttes Jakobsoni ees ka võistluse esikoha. Kolmandana lõpetas Henri Kaar. Karikasarja esikohaomanik on Ahun Jakobsoni ning rootslase Johan Ekstedti ees.

Noorte purjelaua Techno 293 üheksa võistlejaga alla 15 aastaste klassis läks regati võit Lätti – esikoha vääriliselt esines Kristians Krauklis, alistades ülinapilt teiseks jäänud Karl-Erik Saarmi. Kolmas lõppkoht läks lätlasele Roberts Bitenieksile. Eesti karikasarja võitjaks osutus Saarm, teiseks platseerus kokkuvõttes Artur Kaiküll ja kolmandaks Kaisa Potisepp.

Alla 17 aastaste Techno 293 klassis saavutas lätlase Kristaps Keidansi järel teise koha Nikita Rom. Romi järel kolmandana samuti lätlane Ronalds Kaups. Tüdrukutest oli parim Betti Vainküla. U17 klassis osales regatil 14 purjelaudurit, neist neli tüdrukud. Eesti Karika teenis aga välja Peeter Kask Romi ja Vainküla ees.

Tallinna Nädala regati korraldas Eesti 470 Klassiliit koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga. Võistluste kodulehekülg: http://www.puri.ee/

EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karikas koosnes viiest regatist noorte- ja olümpiaklassidele. Eesti Karikas algas 28.-30. mail Roomassaare regatiga. Teiseks etapiks olid 2.-4. juulil Pirital aset leidnud Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused, kolmandana peeti Tallinna Jahtklubi karikavõistlused Lohusalus 20.-22. augustil. Eelviimane etapp sõideti 10.-12. septembril Pärnu Sügisregatil ning viimane toimus 24.-26. septembril Tallinna Nädala regatil. Kõik klassid võistlesid kokku kolmel etapil.