kuul_kamp4283

Juba neljandat korda toimus jaanipäevale järgnenud nädalavahetusel 24.-26.juunil Topu Kuul Kämp 2011, mida Team Jahe abiga korraldas seekord naiskond Team Sugar. Kokku osales Topu Kuul Kämp 2011 surfilaagris koos lastega üle 130 inimese, kellest osa saabus tänu jaanipäevale ja kindlasti ka 15 m/s tuulele kohale juba päev varem ehk neljapäeval. Laupäeval ja pühapäeval u 3-5 m/s tuuleoludes peetud võistlustele registreerus 48 purjelaudurit, kellest mitmetele oli tegu esimese võistlusega. Kahel päeval viidi kokku läbi 11 sõitu. Esimese päeva konkurentsitu võitja Matti Mik vigastas end tõsiselt võistlushoos ning pidi kahjuks pealinna doktorite hoole alla lahkuma, head paranemist talle. Üldarvestuses tulid esikolmikusse  Andrus Jõgi, Karl- Erik Saarm ja Kalev Allikveer, naistest oli ootuspäraseks võtjaks Annika Valkna, Enely Jäägeri ja Kati Kalki ees ning juuniorite arvestuses Karl-Erik Saarm, Rauno Veski ja Kerto Kasenurme ees. Seenior Cup arvestuses oli üldarvestuses võitjaks Andrus Jõgi, Kalev Allikveeri ja Raimo Väli ees.
Alates reede õhtust toimusid huvilistele käsitööringid, lõbusad mängud lastele ning algajate surfikoolitused nii maal hubases A le Coqi Dynami:t telgis mugavatel ETNO patjadel kui vees individuaalõppena. Hommikud muutis eriliseks Enely Jäägeri poolt läbiviidud jooga. Eriti populaarseks osutusid laste näomaalingud, mida Kadri Purje joonistas kolmel päeval kokku vast isegi ligi poolesaja ringis – jänkud, kiisud, ämblikmehed, draakulad, haldjad, liblikad jne.
Õhtute märksõnaks oli grill, chill, lõke, kitarrimuusika ja loomulikult rumm & RC Cola. Laupäeval toimus ka osalejate rõõmuks Papa poolt läbiviidud Fanatic ja Tabou laudade tutvustus ning osadel õnnestus laudu ka pühapäeval testida.
Täname kõiki toetajaid (KSA Silmakeskus, Surfhouse, KMR Projekt, Prike, Etno, A le Coq, Saaremaa Lihatööstus, Scwarzkopf, Omaraamat). Surfikoolitusi aitasid lisaks läbi viia Pro2 Surfikool ehk Tarmo Käosaar ja Surfhunt alias Epp ning Aivar Kajakas Team Mahest.
Täname ka rõõmsaid ning heatahtlikke osavõtjaid. Meeleolu oli ülimalt sõbralik – hasta la vista järgmise aastani!

Vaata tulemusi

Raivo pildid

Pildid

AP