John Kaju
Formula Euroopa Meistrivõistlused toimusid Lätis, Liepajas. Väga erinevates tuule- ja kohati ekstreemsetes laineoludes peeti kokku 15 võistlussõitu.

Eestit oli võistlustel esindamas 12 sportlast – John Kaju (Saaremaa Surfiklubi), Erno Kaasik (Extreme), Roland Mik (Surfhouse), Peeter Kask (Surfhouse), Urmas Niine (Team Mahe), Karl-Erik Saarm (TPLK), Timo Runge (Team Mahe), Tristen Erik Kivi (Saaremaa Surfiklubi), Andreas Remmel (TPLK), Betti Vainküla (Extreme), Artur Kaiküll (Extreme) ja Aivar Kajakas (Team Mahe).

Võistlused võitis Austraalia lipu all võistlev Steve Allen. Teise koha ning Euroopa meistritiitli sai valitsev maailmameister Casper Bouman Hollandist. Kolmanda koha saavutas, teise kohaga võrdse punktiarvuga, Arnon Dagan Iisraelist.

Eestlastest lõpetas võistluse kõrgeima tulemusega John Kaju (Saaremaa Surfiklubi) saavutades 54 osaleja seas väga tubli 10. koha.

Masterite vanusegrupis võttis võidu Steve Allen eestlase Erno Kaasiku (Extreme) ja lätlase Maris Birzulise ees.

Noorte, alla 20 aastaste, seas saavutas esikoha Christian Justesen Taanist. Teise ja kolmanda koha saavutasid tasavägise võistluse järel vastavalt Rytis Jasiunas Leedust ja Peeter Kask (Surfhouse) Eestist.

Kergkaalu esikoht läks Sebastian Kornumile Taanist. Teise koha saavutas poolakas Wojciech Mroczynski. Pronksi võitis Roland Mik (Surfhouse) Eestist.

Samuti väärib äramärkimist võistluse ainukese naise Betti Vainküla (Extreme) tugev saavutus, kes suutis erinevates oludes startida ja finisheerida stabiilsete tulemustega kõikides sõitudes.