bf2013_7Bacardi Fun sarja teine osavõistlus peeti Lõuna-Eestis, Saadjärvel. Laupäeval toimus traditsiooniline maraton. Sõideti piki järve Tabivere alla, veidi puhati ja siis tagasi. Minnes jagus tuult pea kõigile, kuid tagasitulek oli paljudele tiksumine. Kes oskas või jaksas, see pumpas. Tulemuse sai kirja koguni 17 võistlejat. Pühapäevased sõidud jäid tuule puudumise tõttu pidamata.

Vaiksed tingimused soosisid raceboardi klassi esindajaid. Etapi võitis Andrus Jõgi (Puri), teise koha saavutas Raivo Saarm (Jahe) ja kolmanda koha hõivas Kalev Allikveer (Puri).

Naiste parim oli Eva Mari Mahhov (TPLK), järgnesid Berta Veibur (TPLK) ja Heleri Rebane (TPLK)

Masterite arvestuse parimad: Raivo Saarm (Jahe), teine Aivar Kajakas (Mahe) ja kolmas Mati Link.

Grand Masterid: Andrus Jõgi (Puri), teine Kalev Allikveer (Puri) ja kolmas Heldur Kuusing.

Noored U15 parim oli Christian Bergström (TKJ).
Noored U17 võitja oli Karl-Erik Saarm (TPLK).

Oma esimese võistluse ja auhinna sai Berta Veibur (TPLK), kusjuures ta läbis mõlemad maratoni distantsid.
Tehke järele, näiteks Aegna maratoni lühikesel distantsil!