Martin ErvinSaksamaal Sylt’is toimusid Formula klassi Euroopa Meistrivõistlused, kus Eestit esindasid Martin Ervin (Team Extreme) ja John Kaju (Saaremaa Surfiklubi).

Võistlustel osalesid 56 sportlast, sealhulgas Hollandi, Brasiilia ja Poola tippsõitjad. Võistlustingimused olid ülimalt äärmuslikud. Nädal algas külma ja tugeva tormituulega ning lõppes suviselt sooja rahuliku rannailmaga. Korraldajatele ja ka võistlejatele oli see suureks väljakutseks.

Rasketes tingimustes läks üldvõit ja ühtlasi ka Euroopa meistritiitel britt Ross Williams’ile (GBR-83) Inglismaalt. Teist aastat järjest on teisel kohal Israeli esindaja Arnon Dagan (ISR-1). Kolmanda koha saavutas austraallane Steve Allen (AUS-0) kes oli ühtlasi parim seenior.
Martin Ervin saavutas seeniorite 4.koha ning oli üldarvestuses 19-s. John Kaju lõpptulemuseks jäi 22.koht.